Hakkımızda        “Aydıner İnşaat A.Ş” bünyesindeki şirketler topluluğundan biri olan Aybet Beton Prefabrike Yapı Elemanları San. A.Ş, 1997 yılında Bafra'da Kurulmuştur. Sahip olduğu ileri teknoloji, kapasite, makine ekipmanları, profesyonel kadrosu, 300’ü aşkın çalışanı ve tamamı kendi öz varlıkları olan 145.000 metrekarelik alan üzerinde 29.000 metrekarelik kapalı alanda  Samsun'da bir beton entegre tesis planlaması yapılarak  üretimini sürdüren Aybet, yine Atakent mevkiindeki 100 hektarlık kendi bazalt kaya ocağı ve konkasör tesislerinde beton malzeme ihtiyacını karşılayarak, dünya standartlarında Prefabrike yapılar, spor tesisleri, köprü ve viyadük kirişleri, hazır beton, alt yapı sistemleri, çevre düzenleme elemanları üreterek hizmet sunmaktadır.

Prefabrike yapılar, kullanım amaçlarına göre projelendirilerek fabrikamızda üretilir. Üretimin her aşamasında fabrikamız AR-GE laboratuarının elemanları tarafından kalite kontrolü yapılmaktadır. Üretim tamamlandıktan sonra inşaat mahalline nakledilerek hazırlanmış olan temellere monte edilir. Pratik olduğu ve kısa sürede üretildiği için zamandan tasarruf sağlar. Büyük prefabrike sanayi yapıları kısa sürede tamamlanır. Prefabrike yapıların tasarımında yurt içi ve yurt dışı gelişen teknolojiler ve günümüz koşullarına göre bu konuda tecrübe kazanmış ekiplerimizin teknik bilgi ve becerileri ön plana çıkmaktadır.

Üretim tesislerimizde çeşitli tiplerde, Karayolları standartlarına uygun olarak öngerilmeli prefabrike köprü ve Viyadük kirişleri üretilmektedir. Prefabrike öngerilmeli köprü kirişlerinin nakliyesi ve montajı firmamızca gerçekleştirilmektedir. Referansları ile bölgede lider olan firmamız, müşterilerimize kaliteli ürünü ve hizmeti ekonomik olarak vermeyi hedeflemektedir.

Hazır beton sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri  profesyonel yönetici kadrosu ile yakından takip eden Aybet, ürün ve hizmetlerini her aşamada denetleyerek kalitenin daima en iyi seviyede tutulmasını sağlamaktadır. Aybet, üretim kalitesi ve profesyonel hazır beton sektöründe lider konuma gelmiş ve sürekli büyüyen beton talebini rahatça karşılayacak 4 adet beton santrali, mikser, beton pompa ve ekipman filosu ile müşterilerine hızlı çözümler sunmuştur.

Alt yapı elemanları olarak, muhtelif ebatlarda prefabrike menfez 1x1 ‘den 3x3’e kadar, beton betonarme borular 150 mm. çaptan 2400 mm. çapa kadar ve muayene baca takımları dünya standartlarında üretilmektedir.

Çevre düzenleme ürünleri olarak Aybet, çeşitli şekil ve ebatlarda yol ve kaldırım taşları, çim taşları, yağmur olukları, muhtelif beton bordür taşları, düşüm olukları, karayolları New-jersey tipi bariyerleri ve kent mobilyaları üretimi ile ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Sektörde yılların getirmiş olduğu tecrübe ile öncü bir kuruluş olmayı başaran Aybet, montaja kadar gerçekleşen tüm süreçlerde, kalite ve güvenlikten ödün vermeden, çevreye saygılı iş yapmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı kendisine temel amaç edinmiştir. Prefabrike sanayi yapısı alanında, ekonomik çözümler geliştirerek yatırımcılarla tecrübelerini paylaşan, onların en doğru kararları almasını sağlayan bir Aydıner İnşaat A.Ş. kuruluşu olan Aybet, anahtar teslim işlerde de referansları ile kendini kanıtlamış olup, kalite ve güven ile yatırımcının güvendiği iş ortağı haline gelmiştir.

Zaman sizin için önemli ise Aybet.